دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قشر کارگری ما از اول انقلاب پای کار نظام و آرمان های انقلاب بوده

ایسنا/تهران فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران گفت: شهدای کارگر ما با فرمان حضرت امام (ره) در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل حضور پیدا کردند که جمع زیادی از آن‌ها شهید، جانباز و آزاده شدند.


به گزارش ایسنا، سردار محمد ولی‌زاده در اجلاسیه شهدای کارگر استان تهران اظهار کرد: امروز چرخ‌های اقتصاد کشور ما توسط کارگران عزیز ایران می‌چرخد. آن‌ها از هیچ چیزشان برای آبادانی این کشور دریغ نکرده و به دشمن فرصت سو استفاده ندادند. دشمنان ایران از گذشته تا این لحظه به دنبال این بودند که این قشر عزیز و زحمتکش را از صف انقلاب و مردم جدا کنند اما موفق نبودند.


وی در ادامه افزود: قشر کارگری ما از اول انقلاب تا الان پای کار نظام، انقلاب و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایستادند. حاصل این ایستادگی و مقاومت آن‌ها پیشرفت کشور عزیزمان در همه عرصه‌ها است و ما شاهد کشوری پیشرفته و آباد با نقش آفرینی کارگران عزیزمان هستیم.


سردار ولی‌زاده با اشاره به تاثیر برگزاری اجلاسیه‌ها بر تقویت روحیه شهادت تصریح کرد: برگزاری چنین یادواره هایی که رنگ و بوی شهدایی دارد به حیات کشور، انقلاب و نظام ما بر می‌گردد و در حافظه تاریخی مردم عزیز باقی خواهد ماند و به نسل‌های آینده منتقل خواهد شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *